Leśna świetlica w Twojej okolicy

Od dawna obserwujesz na Facebooku lub Instagramie z sentymentem jak inne rodziny spędzają wspólnie czas na terenach zielonych?

Marzy Ci się zielone miejsce, w którym będziesz mógł spokojnie porozmawiać i cieszyć się byciem rodzicem bez obaw, że ktoś zaraz zwróci Ci uwagę?

Wiesz, że warto skakać w kałużach i chodzić bez czapki, ale głupio Ci pozwalać na to swoim dzieciom, bo nie znasz nikogo kto by tak robił?

Wyznajesz wartości takie jak bliskość, natura, rodzina i wierzysz swojej intuicji, ale nie wiesz jak wcielić je w życie?

Przyjeżdżamy do Ciebie niczym rycerz na białym koniu! Przez 7 dni będzie otwarte okno ,w którym będzie można wskoczyć do świata Leśnych Dzików. Już dziś zapisz to w kalendarzu!

W terminie od 18 do 25 lutego 2022 roku będzie można zakupić udział w indywidualnym warsztacie jak stworzyć zielone miejsce spotkań w Twojej okolicy. Miejsce w którym wspólnie z innymi dzikimi rodzinami będziecie mogli wspierać rozwój dzieci w bliskości z naturą. W takim miejscu będziecie też mogli bawić się z dziećmi, uczyć, nawiązywać relacje i wspólnie dbać o zdrowie.

Po szczegóły zapraszamy tutaj: www.lesnedziki.pl/warsztatylesnaswietlica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *