O nas

Joanna Nawrocka-Rohnka

Doktor nauk o zdrowiu, fizjoterapeutka, specjalistka zdrowia publicznego, dogoterapeutka. Jest autorką książki „Dobry warun na zdrowie” oraz licznych prac naukowych z zakresu wspomagania procesu rehabilitacji i terapii dzieci. Absolwentka szkoleń i kursów rozwijających z zakresu pracy z dziećmi, takich jak Osteopatia pediatryczna, SensiBaby, Kinezytaping, M-CHAT-R, NBO Smykomultisensoryka, Najdziksza z dzików, mama dwójki dzieci, opiekunka buldożka francuskiego, entuzjastka bycia na dworze, fanka Skandynawii i czytelnictwa. Matka założycielka Leśnych Dzików, Prezes Zarządu Fundacji. W Fundacji zajmuje się prowadzeniem konsultacji rozwojowych, spotkań edukacyjnych oraz realizacją szkoleń i warsztatów. Właścicielka i fizjoterapeutka w firmie www.drjnr.pl

Karolina Klaja

Magister inżynier leśnictwa, absolwentka fizjoterapii. Doświadczona podróżniczka oraz badaczka lasów. Wraz ze swoim mężem odbyła ponad roczną podróż po Azji na 40-letnim tandemie. Jest siłą spokoju i miłośniczką swojej pracy. Mama dwójki dzieci i opiekunka kundelka. W Fundacji zajmuje się edukacją leśną, wprowadza nas w tajemniczy świat przyrody podczas mikrowypraw i warsztatów.

Magdalena Remplewicz

Magister biologii ze specjalizacją biologia człowieka, absolwentka zdrowia publicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest specjalistką medycyny snu i wentylacji mechanicznej pacjentów ze schorzeniami układu oddechowego. Ostatnio poświęca się nowej pasji – wsparciu kobiet w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa, kończy kolejną specjalizację z psychodietetyki z immunologią oraz prowadzi zajęcia profilaktyki SI i wspierające komunikację najmłodszych w oparciu o program LogoSensoryka®. Prywatnie – żeglarka, miłośniczka gór oraz jogi, zaprawiona cyklistka. Jest mamą najmłodszego z Dziczków.

Michał Rohnka

Magister inżynier elektroniki i telekomunikacji, programista. Człowiek wielu pasji: miłośnik off-roadu, boardgamegeek, entuzjasta wspinania i VR. Pochodzi z rodziny o bardzo silnych sportowych tradycjach, sam przez wiele lat trenował hokej na trawie. Nie ma dnia, żeby nie planował nowych rodzinnych wyjazdów. Tata dwójki dzieci, opiekun buldożka francuskiego. W fundacji pełni rolę Przewodniczącego Rady Fundacji i głosu rozsądku.